• b
 • n
 • Používané materiály:

  Na této stránce naleznete informace o používaných materiálech, se kterými máme dobré zkušenosti.

  Protiplísňový sanační systém: vhodný všude tam, kde je z provozně-hygienických a estetických důvodů nutná ochrana proti napadení plísněmi.

  plíseňSystém je úspěšně používán od roku 1990, neustále sledován a zdokonalován pro jednotlivá specifická prostředí potravinářských provozů (pivovary, sladovny, vinné sklepy), sociální zařízení podniků a ostatní vlhké průmyslové provozy..

  Aplikace sanačních materiálů zajistí dlouhodobou ochranu stavebních konstrukcí před biokorozí, ochranu pracovního prostředí  a výrobků před nadměrným výskytem škodlivých produktů plísní a ostatních mikrobiologických činitelů....

  Produktový list

  Fotokatalytické funkční nátěry jsou vysoce účinným systémem čistění vzduchu založeným na řízeném umístění nanočástic oxidu tinaničitého ve struktuře povrchového nátěru   stěn. Čistící proces je aktivován ultrafialovým zářením, které přirozenou součástí denního světla.

  Ve své podstatě se jedná o bezporuchovou čističku vzduchu o síle 0,05 – 0,3 mm, plní funkci dekorativního nátěru stěn se samočistícím efektem (minimalizace znečištění kouřovými částicemi a aerosolovými kapénkami mastnoty).

  Je vhodný do hotelů a stravovacích zařízení, jelikož dokáže odstraňovat pachy spojené s vařením jídel. V domácnostech, zdravotnických zařízeních a veřejných budovách při zajištění zdroje UV záření a dostatečné cirkulaci vzduchu dokáže účinně ničit viry a bakterie, které jsou přenášené vzduchem.

  Produktový list

  Prezentace v PDF formátu

 

Naše práce

       Oprava dveří - Klášter Probošťská  Oprava dveří - Klášter Probošťská >